Fasady modułowe - system Aliplast
Wróć
Fasady aluminiowo-szklane

Fasady modułowe – system Aliplast

Wyślij zapytanie

Fasada modułowa Aliplast od producenta fasad – zapoznaj się z ofertą naszych systemów

Oferowany system aluminiowo-szklanych fasad modułowych to konstrukcja składająca się ze specjalnych modułów, które tworzą ramy okienne. Do ich głównych zalet zaliczamy fakt, że poszczególne elementy fasad modułowych są prefabrykowane, a to oznacza, że ich montaż (bezpośrednio na budowie) przebiega szybko oraz sprawnie.

Jako producent systemów fasad modułowych dostarczamy gotowe, w pełni dopasowane rozwiązania, które znajdują zastosowanie w budynkach różnego typu. Zapewniane przez nas systemy cechują się doskonałymi parametrami, w tym:

 • Wysoką szczelnością, za którą odpowiadają innowacyjne uszczelki (przyszybowe, dylatacyjne i EPDM).
 • Doskonała wytrzymałość, którą zapewniają solidne materiały oraz dodatkowe wzmocnienia w postaci płaskowników i kształtowników.
 • Świetna izolacja termiczna, za którą stoją specjalne przekładki termiczne.
 • Wiele możliwości do wyboru, które dają m.in. opcje malowanie na wybrany kolor RAL, wygląd imitujący drewna lub wykończenie przy pomocy procesu anodowania.

Fasady modułowe i korzyści wynikające z ich zastosowania. Sprawdź, dlaczego to się opłaca.

Jedną z kluczowych zalety tego typu systemów modułowych jest proces ich powstawania oraz instalacji. Dzięki prefabrykacji wszystkie prace produkcyjne odbywają się w zakładzie. Natomiast na budowę trafia w pełni gotowy i w 100-procentach sprawdzony element. Dzięki temu prace montażowe przebiegają szybko i bezproblemowo.

Warto wspomnieć o dużej uniwersalności (w tym możliwości regulacji), która pozwala na doskonałe dopasowanie systemu fasady modułowej do już wykonanej konstrukcji budynku.

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie