System fasadowy FA 50N: do ścian słupowo-ryglowych - Fintecnic
Wróć
Fasady aluminiowo-szklane

System fasadowy FA 50N: do ścian słupowo-ryglowych

Wyślij zapytanie

Systemy fasadowe do projektowania oraz wykonywania ścian słupowo-ryglowych. Co znajdziesz w naszej ofercie?

System fasadowy Yawal FA 50N to wszechstronne rozwiązanie pozwalające na konstruowanie zarówno klasycznych, jak i najbardziej zróżnicowanych elewacji aluminiowo-szklanych. Zaawansowana technika montażu jest w pełni elastyczna. Dzięki niej system fasadowy może przyjmować prostą formę lub łączyć się z poszczególnymi elementami pod różnymi kątami.

Nasza firma jest producentem elewacji szklano-aluminiowych, opartych właśnie na systemach fasadowych FA 50N. Ich zastosowanie pozwala nam dostarczać gotowe realizacje, które cechują się solidnością, pożądanymi parametrami, a przede wszystkim wyglądem, kształtem, kolorem oraz formą – zgodnymi z pierwotnymi projektami i założeniami architektów oraz projektantów.

Elewacje aluminiowo-szklane oparte na systemie fasadowym FA 50N. Dlaczego warto?

Tego rodzaju systemy to przede wszystkim bogaty wybór możliwości, dzięki którym elewacja może stać się reprezentacyjnym i bardzo charakterystycznym punktem danego obiektu. Jednak poza nimi, inwestycja w systemy fasadowe FA 50N daje znacznie więcej:

 • Pełną elastyczność – systemy fasadowe FA 50N dopasowują się do kształtu elewacji, a także z powodzeniem mogą łączyć się z innymi systemami marki Yawal.
 • Bezpieczeństwo i komfort – fasady aluminiowe spełniają wszystkie istotne normy oraz zapewniają kluczowe parametry, które odpowiadają za ich długie, wygodne i bezproblemowe użytkowanie. Są wodoszczelne, oferują wysoki poziom izolacji cieplnej i akustycznej, a na uwagę zasługują także funkcje przeciwpożarowe.
 • Trwałość i solidność – warto podkreślić, że tego rodzaju witryny aluminiowe cechują się też ponadprzeciętną wytrzymałością. Potwierdzają to wysokie klasy odporności na uderzenia, zarysowania oraz włamania.

P.S. Systemy fasadowe FA 50N współpracują również z panelami fotowoltaicznymi!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie