System fasadowy MC Passive Plus: do ścian osłonowych
Wróć
Fasady aluminiowo-szklane

System fasadowy MC Passive Plus

Wyślij zapytanie

Profesjonalny systemy fasadowe od producenta – nasza oferta

Aliplast MC Passive Plus to w zasadzie młodszy i bardziej zaawansowany “brat”, bazowego systemu MC Passive. Jest systemem słupowo-ryglowy, który pozwala tworzyć ściany osłonowe o dowolnych kształtach (linii prostych, jak i łączących się pod różnymi kątami – aż do 90 stopni). Konstrukcja systemu wykorzystuje aluminiowe kształtowniki oraz rygle.

Jesteśmy producentem systemów fasadowych, który w swoich działaniach stawia na skuteczne, efektywne i sprawdzone rozwiązania. Jednym z nich są właśnie systemy fasadowe MC Passive Plus, które (poza doskonałymi aspektami technicznymi) oferują ponadprzeciętną izolację termiczną. Tę zaletę zawdzięczają nowoczesnemu izolatorowi, do którego powstania wykorzystuje się innowacyjne materiały.

Dlaczego warto? Sprawdź zalety systemów fasadowych z Aliplast MC Passive Plus.

Doskonała wysokość współczynnika przenikania ciepła sprawia, że MC Passive Plus to system fasadowy, który z powodzeniem odnajduje się w nowoczesnych energooszczędnych, a nawet pasywnych budynkach. Poza tym, oferują cały szereg innych, bardzo konkretnych korzyści, w tym:

 • Idealne parametry użytkowe – przepuszczalność powietrza, wodoszczelność i obciążenie wiatrem.
 • Możliwości adaptacji – malowanie na dowolny kolor z palety RAL, otrzymanie wyglądu imitującego strukturę drewna, czy chociażby anodowane wykończenie.
 • Uniwersalność – w tym: opcja gięcia profili w obu płaszczyznach oraz zastosowania maskujących listew ozdobnych, które można dopasować do charakteru danego obiektu.
Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie