System fasady półstrukturalnej MC Glass
Wróć
Fasady aluminiowo-szklane

System fasady półstrukturalnej MC Glass

Wyślij zapytanie

Systemy dedykowane do konstrukcji fasadowych – nasza oferta

Aliplast MC Glass zaliczany jest do tak zwanych systemów fasady półstrukturalnej. Charakteryzują się one brakiem widocznych połączeń, a co za tym idzie – pozwalają tworzyć płaskie szklane powierzchnie, które podkreślają styl oraz charakter wybranego budynku. W systemach MC Glass miejsca tradycyjnych łączeń są zastępowane przez specjalne płytki, które wypełniają szczeliny pomiędzy poszczególnymi szklanymi elementami.

Nasza firma zajmuje się produkcją oraz dostarczaniem gotowych i w pełni dopasowanych systemów fasadowych – opartych właśnie na elementach MC Glass od Aliplast. Dzięki szerokiej gamie podzespołów zapewniamy rozwiązania, które są zgodne z projektem, a co najważniejsze – dostosowane zarówno do wymagań technicznych, jak i estetycznych.

MC Glass – korzyści. Sprawdź, dlaczego warto wybrać ten system fasadowy od Aliplast.

Poza nietuzinkowym i bardzo eleganckim oraz nowoczesnym wyglądem, mocną stroną systemów fasadowych MC Glass są ich parametry termiczne. Odpowiadają za nie nowoczesne materiały izolacyjne oraz innowacyjna technika montażu (wspierana poprzez wykorzystanie silikonu konstrukcyjnego). Ponadto, system MC Glass oferuje to, co inne rozwiązania od Aliplast, czyli:

 • Wysokie parametry – przepuszczalność powietrza, wodoszczelność i obciążenie wiatrem.
 • Pełną adaptowalność – malowanie na dowolny kolor (paleta RAL), wygląd imitujący strukturę drewna lub wykończenie przy użyciu anodowania.
 • Elastyczność – gięcie profili w obu płaszczyznach oraz szeroki wybór rozmiarów słupów oraz rygli.
Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie