Moskitiery przesuwane – montaż w przystępnej cenie - zobacz w Fintecnic
Wróć
Moskitiery

Moskitiera przesuwana

Wyślij zapytanie

Moskitiera przesuwna to idealna bariera ochronna dla twojego domu. Chroni wnętrze przed niepożądanymi owadami, które są irytujące i łatwo wchodzą do środka. Zainstaluj moskitierę dostępną na Fintecnic, dokładnie tam, gdzie masz duże przesuwane szklane drzwi, tarasy, okna lub ogrody zimowe, a będziesz mógł cieszyć się  świeżym powietrzem i dźwiękiem lata o każdej porze dnia i nocy. Moskitiera przesuwana idealnie pasuje na okna tarasowe. 

Dzięki systemowi przesuwnemu moskitiery możliwe jest stworzenie bardzo dużych wymiarów drzwi bez poświęcania jakości i funkcjonalności. Moskitiera przesuwna jest cienka i stabilna podczas użytkowania. 

Moskitiera przesuwana

Moskitiera przesuwana jest opcją szczególnie dedykowaną dla drzwi przesuwnych i okien tarasowych. Każdy, kto ma taras, chce jak najczęściej korzystać z jego zalet i dostępu do świeżego powietrza, który wiąże się jednak z dostawaniem się różnych insektów i drobin do wnętrza domu. Aby temu zapobiec, proponujemy prosty montaż moskitiery przesuwnej dla okien przesuwnych, która zapobiega przechodzeniu do wnętrza pyłków, kurzu, liści, owadów i innych drobin, jednocześnie zapewniając dalszą swobodną cyrkulację powietrza. Co więcej, użyte najwyższej jakości materiały przy produkcji moskitier przesuwanych gwarantują długoletnie użytkowanie z odpornością na czynniki atmosferyczne. Co przemawia za wyborem moskitiery przesuwnej?

 • możliwość bezproblemowego, jednoczesnego użytkowania moskitiery przesuwnej i rolet zewnętrznych
 • prosty sposób pielęgnacji i czyszczenia po sezonie
 • łatwy montaż i demontaż niewymagający specjalistów
 • komfortowy sposób działania – wygodne, swobodne przesuwanie
 • estetyczny wygląd
 • możliwość dostosowania moskitiery przesuwnej w zależności od przeznaczenia: moskitiery przesuwne pojedyncze, podwójne dwu- i jednotorowe

Sprawdź ofertę i wybierz moskitiery przesuwne dla swojego tarasu!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie