Okno Aluplast Smart-slide przesuwane - sprawdź w Fintecnic
Wróć
Okna przesuwne

Okno przesuwne Aluplast Smart-slide

Wyślij zapytanie

Drzwi przesuwane Aluplast Smart-slide, oferują najnowszą technologię i najwyższą jakość wykonania. Model ten wyróżnia się łatwością obsługi i niezawodnością, a zastosowane rozwiązania techniczne sprawiają, że osiąga niesamowite wyniki w zakresie wodoszczelności, przepuszczalności powietrza i wytrzymałości na napór wiatru.

Nowy, rewolucyjny mechanizm pozwala na prostą i intuicyjną obsługę. Specjalne okucia gwarantują łatwość i płynność przy otwieraniu i zamykaniu skrzydła. Dodatkowo nowy mechanizm pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni, co jest dużym plusem, gdy mamy jej mało. To wszystko dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych, które pozwalają na otworzenie drzwi bez potrzeby rozwarcia skrzydeł, będąc przy tym ciekawą alternatywą dla rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono-przenośnych typu HST.

Głębokość zabudowy skrzydeł to 70 mm, a ramy 140 mm, co zapewnia drzwiom smart-slide duży zakres zastosowań.

Drzwi smart-slide dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji pozwalają na stworzenie przeszklonej konstrukcji o wymiarach skrzydła 1,5m x 2,3m. Skrzydła są ryglowane na całym obwodzie, co zapewnia dużą siłę docisku,  zachowując przy tym lekkość przy otwieraniu i zamykaniu. Tego typu okno przesuwne PCV idealnie sprawdzi się na tarasie lub w miejscu, gdzie potrzebna jest duża powierzchnia przeszklona.

Kupując drzwi Smart-slide u nas w firmie, możesz być pewien najwyższej jakości i szybkiej dostawy, co w połączeniu z korzystnymi cenami sprawia, że nasz klient jest zawsze zadowolony.

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie