AKCESORIA OKIENNE - OKNA - FINTECNIC - PRODUCENT OKIEN ALUMINIOWYCH PCV DREWNIANYCH
Wróć
Okna

Akcesoria okienne

Wyślij zapytanie

Akcesoria okienne – bo diabeł tkwi w szczegółach

Okna PCV są ważnym elementem każdego wnętrza, jednak są dopełniające je składniki, dzięki którym razem całość tworzy spójną i pełną aranżację. Przygotowaliśmy więc akcesoria okienne w różnych kolorach i wariantach, dzięki czemu każdy klient znajdzie opcję dla siebie. Wszystkie produkty wykonane są ze starannością i z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu możemy zapewnić gwarancję zadowolenia. 

Czymże byłby okna PCV bez solidnej i wytrzymałej klamki okiennej PCV? Oferujemy najlepszej jakości klamki okienne w atrakcyjnych cenach, w różnych rodzajach i kolorach, które zaspokoją różnorodne potrzeby indywidualnych gustów klientów. Mamy również ramki międzyszybowe PCV, jedne z ważniejszych komponentów w oknach PCV. Pełnią one rolę termoizolatorów w oknach, czyli zatrzymują ciepło i zmniejszają koszty rachunków. Ładne okna dopełnić muszą solidne parapety okienne w różnych rodzajach: kamienne, stalowe, aluminiowe. Oferta obejmuje wybór modelu w jednym z wielu odcieni w bogatej palecie kolorystycznej. Proponujemy przepiękne i efektowne parapety marmurowe, zachwycające jakością tego kruszca. Parapety stalowe i aluminiowe są bardziej praktyczne, wytrzymałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników. Dodatkowo są niemal nie do zdarcia – nie reagują na wilgoć, środki czyszczące, chemikalia ani ogień! 

W naszym asortymencie okien PCV i akcesoriów okiennych w Łodzi posiadamy także szprosy okienne, inaczej szczebliny, czyli liswy dzielące okno na części. Jeśli podoba Ci się takie rozwiązanie, cenisz elegancję i estetyczny wygląd oraz nieco oryginalności, to rozwiązanie dla Ciebie! Mamy również nawiewniki do okien, czyli aeratory, usprawniające wentylację pomieszczeń. Pozbywają się wilgoci i zapewniają lepszą jakość powietrza w domach. Jeśli Twoje wnętrze narażone jest na silne nasłonecznienie, przygotowaliśmy opcję szklenia okien PCV. Pochłaniają część energii cieplnej, a także chronią przed włamaniami. W sprzedaży mamy też nakładki aluminiowe na okna aluskin, które pozwalają zindywidualizować swoje okna, zwiększyć wytrzymałość i dostosować kolorystykę do wnętrza.

Zachęcamy do zakupów i wyboru sprawdzonych elementów dla siebie z naszego bogatego asortymentu akcesoriów okiennych!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie