Duże okna w nowoczesnym domu - Fintecnic
Wróć

Duże okna w nowoczesnym domu

03.08.2023

Rozwój technologii sprawił, że marzenia o szklanych domach stały się faktem i są na wyciągnięcie ręki! Duże przeszklenia zaskakują, robią zachwycające wrażenie, tworząc niby przestrzeń bez granic…

To symbol nowoczesności i synonim luksusu. Znacząco wpływają na atrakcyjność i estetykę elewacji współczesnych domów, a przy tym nadają jej lekkości. W naturalny sposób sprawiają, że wnętrza są bardziej rozświetlone i stają się bardziej przestronne. Domownicy mogą więc cieszyć się z dużej ilości światła, a to ma nieoceniony wpływ na codzienne samopoczucie i funkcjonowanie.

Jak zatem zbudować poczucie nieograniczonej przestrzeni dla swoich najbliższych? Stworzysz je w pomieszczeniach z dużymi przeszkleniami – będą pełne słońca, otworzą dom na krajobraz i stworzą poczucie wolności. Warto zaznaczyć, że innowacyjne, nowoczesne koncepcje szklanej architektury coraz śmielej posiłkują się wielkopowierzchniowymi przeszkleniami. Szklane narożniki, okna panoramiczne i dwukondygnacyjne. Charakteryzują się lekkością, a zarazem rozmachem. Doskonale sprawdzą się zwłaszcza na otwartych planach pomieszczeń. Umożliwiają uzyskanie efektu maksymalnej transparentności oraz przenikania się przestrzeni.

Duże przeszklenia

Duże przeszklenia to nie chwilowa moda, a wręcz przeciwnie! Dużym potencjałem szkła jest to, że jest ponadczasowe i uniwersalne. Ciekawie zaprojektowana elewacja z wielkopowierzchniowymi przeszkleniami kreuje walory estetyczne budynku, a także wpływa na komfort wnętrza i dobre samopoczucie domowników.


Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie