O firmie - poznaj nas lepiej - Fintecnic
O firmie

Fintecnic – polski producent
i dystrybutor okien

Działamy na terenie całej Europy – dostarczamy, montujemy i serwisujemy nasze okna na terenie całej Europy.

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim nowoczesne systemy aluminiowe, okna, drzwi, fasady; okna i drzwi przeciwpożarowe, aluminiowe pergole i ogrody zimowe, nowoczesne systemy przesuwne – HST, Moreview, Smart Slide, PSK.

W swojej ofercie mamy także okna i drzwi pcv, bramy garażowe i drzwi zewnętrzne – stalowe, aluminiowe i pcv.

Dbając o najwyższą jakość i kompleksowość usług, do naszych okien i drzwi oferujemy również wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne czy moskitiery rolowane i przesuwane oraz ich transport wraz z montażem.
Lokalizacja

Łódź i Aleksandrów Łódzki to nasze główne lokalizacje

Znajdą nas Państwo w centralnej części Polski – mamy swoją siedzibę w Aleksandrowie Łódzkim – tutaj znajduje się nasz zakład produkcyjny, magazyn oraz salon sprzedaży. Natomiast nasze biuro w Łodzi zajmuje się exportem i obsługuje klientów zagranicznych. Łódź i Aleksandrów Łódzki są aktualnie świetnie skomunikowane z resztą kraju, co pozwala na dogodny dojazd i bezproblemowy transport zarówno naszych produktów do klientów, jak i możliwość odwiedzenia nas w naszym salonie sprzedaży czy też obejrzenia naszych realizacji bezpośrednio na budowie u Inwestorów w naszych nowoczesnych domach pokazowych.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę w domu pokazowym, gdzie możecie sprawdzić funkcjonalność i przetestować działanie nowoczesnych, aluminiowych drzwi przesuwnych, ocenić estetykę i jakość montażu naszych okien aluminiowych a także zobaczyć dlaczego warto założyć w domu żaluzje fasadowe.

W naszych realizacjach możecie obejrzeć również takie rozwiązania jak fasady w domach jednorodzinnych, okna narożne całoszklane i wiele innych nowoczesnych i komfortowych udogodnień, które można zastosować w swojej inwestycji.

Dlaczego my

Dlaczego warto wybrać Fintecnic?

10 lat doświadczenia

Istniejemy na rynku ponad 10 lat i mamy już za sobą rzeszę zadowolonych klientów, których to każdego dnia przybywa coraz więcej. Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i rozwoju naszej firmy.

Doświadczenie. Terminowość. Profesjonalny serwis.

Każdy kto ma z nami styczność dobrze wie, że doradztwo, terminowość, fachowa pomoc i profesjonalny serwis są naszymi mocnymi stronami.

Okna na każdą kieszeń

Energooszczędne i trwałe okna mogą być w zasięgu Waszej ręki. To nie mrzonki, ale rzeczywistość naszej firmy.

Indywidualne podejście

W każdej chwili jesteśmy do dyspozycji w zakresie doradztwa i doboru odpowiednich okien, drzwi i bram garażowych, zgodnie z Waszymi potrzebami i gustami. Konsekwentnie stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów, poszerzając jednocześnie swoją ofertę.
W województwie łódzkim jesteśmy przykładem na to, jak można połączyć wysoką jakość z przystępną ceną. Okna aluminiowe lub okna PCW zakupione w naszej firmie to inwestycja na długie lata. Trwałe okna to dla nas w końcu sprawa priorytetowa.

Trwałość. Funkcjonalność. Oszczędność.

Pragniemy dać naszym klientom trwałość, funkcjonalność, piękno, a także oszczędność na lata.

Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom naszych okien niejedna osoba zaoszczędzi na ogrzewaniu swojego domu i mieszkania. Oferujemy nawet tygodniowe terminy realizacji i dbamy o to, aby zakupiony towar był odpowiednio przygotowany i gotowy do odbioru.
Park maszynowy

Okna aluminiowe, które oferujemy są wyłącznie naszej produkcji

Wytwarzamy je w nowoczesnym parku maszynowym z 2020 roku, który wciąż powiększamy o kolejne maszyny produkcyjne. W naszej ofercie możecie znaleźć także popularne okna wykonane z PVC, a także systemy fasadowe, systemy przeciwpożarowe i nowoczesne drzwi tarasowe przesuwne.
Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie