Współpraca z firmą Fintecnic
Współpraca

Fintecnic dla Architektów

Okna to nasza przepustka na świat – decydują o naszym bezpieczeństwie, cieple jak również względach estetycznych budynku. Przy zakupie okien kierujemy się więc ich najwyższą jakością i jak najlepszymi cechami użytkowymi. Producenci okien muszą zadbać nie tylko o ich aspekty techniczne, ale i podążać za nowymi technologiami i trendami. Aby zapewnić maksymalną efektywność i funkcjonalność, warto zatrudnić najlepszych fachowców już na etapie projektowania
Współpraca z architektami

Fintecnic chętnie podejmuje współpracę z architektami,

dzięki czemu nasze okna będą jeszcze doskonalszym produktem. Kreatywne, rzeczowe i profesjonalne spojrzenie architekta zapewni długoletnie i nowatorskie, okna charakteryzujące się wyjątkowo skuteczną izolacją dźwiękową, termiczną i zapewniają bezpieczeństwo dzięki wdrożonym mechanizmom antywłamaniowym.

Okna, rolety zewnętrzne czy drzwi garażowe Fintecnic zachwycają szeroką paletą odcieni i wariantów do wyboru. Oferujemy produkty, które można dopasować do różnorodnych celów: domów, mieszkań czy instytucji publicznych. Nasze produkty tworzone są z dbałością o detale, podążając na najnowszymi wzorami i technologiami.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z architektami, którzy będą współtworzyć nasze produkty z pasją i zaangażowaniem, tworząc profesjonalne projekty zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi, wkładając w nie również swoją inwencję i kreatywność.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Współpracując z nami zyskasz:

 

 • Fachowe doradztwo techniczne (np. specyfika i różnice w oknach PCV i aluminiowych)
 • Dostęp do najnowszych katalogów i materiałów poglądowych
 • Pomiary otworów drzwiowych i okiennych
 • Wgląd do kolorystyki oraz szklenia oferowanych produktów
 • Konkurencyjne ceny usług
 • Szybki kontakt i wyceny
Firmy budowlane

Współpraca z firmami budowlanymi

Zapraszamy do stałej współpracy także firmy budowlane. Oferujemy:

 • Korzystne warunki współpracy
 • Wysokiej jakości produkty
 • Wsparcie techniczne, merytoryczne, marketingowe
 • Rzetelną obsługę
 • Szeroką ofertę – OKNA ALUMINIOWE, OKA PCV, DRZWI TARASOWE PRZESUWNE, FASADY SZKLANO – ALUMINIOWE, BRAMY GARAŻOWE, ROLETY oraz INNE
Standardy

Okna Fintecnic
Nowoczesne standardy

Jedną z głównych cech naszych okien jest energooszczędność. Głównym komponentem ulepszającym podstawowy parametr – współczynnik przenikania ciepła – jest rodzaj pakietu szybowego, czyli rodzaj zastosowanej ramki międzyszybowej, współczynnik przenikania ciepła dla szyby (Ug)o oraz współczynnik przenikania ciepła dla całego okna (Uw).

Kolejną właściwością, która charakteryzuje nasze okna jest dźwiękochłonność. Istotne znaczenie ma w tym wypadku współczynnik izolacyjności akustycznej – współczynnik Rw(dB). Dzięki użyciu specjalistycznego szklenia można uzyskać najwyższe współczynniki izolacyjności akustycznej w zakresie 49 – 52(dB).

Aspektami, które mają wpływ na ten parametr w oknie PCV są:
– liczba komór użytych w ramie oraz skrzydle okna
– liczba uszczelek użytych w ramie oraz skrzydle okna
– budowa pakietu szybowego w oknie.

Czynnikiem równie ważnym przy wyborze okien jest antywłamaniowość, którą można uzyskać dzięki dodaniu specjalnych zabezpieczeń. Są to dwie główne grupy zabezpieczeń: okucia antywłamaniowe i szyby antywłamaniowe. Jednym z zadań architekta jest rozmieszczenie okuć antywłamaniowych w naszych oknach jedno- i dwuskrzydłowych na rysunkach projektowych.
Dzięki zastosowaniu takich środków ochrony wydłużamy czas na udaremnienie próby włamania się do biura czy domu.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Fintecnic
Gwarancja bezpieczeństwa i spokoju

Rolety zewnętrzne Fintecnic to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność, spokój i odpowiednie zaciemnienie w nocy.
W ofercie mamy trzy systemy rolet zewnętrznych, dlatego warto powiadomić architekta dużo wcześniej, które z nich wybieramy.

W asortymencie Fintecnic znajdziemy systemy:

 • Rolet elewacyjnych – sprawdzą się na budynkach już istniejących; mamy do wyboru 3 kształty skrzynek z profili aluminiowych
  do wyboru,
 • Rolet podtynkowych – dedykowane do budynków nowych i termo-modernizowanych; zabudowane są pod warstwą ocieplenia budynku, ze skrzynką z profili aluminiowych,
 • Rolet nadstawnych – dedykowane do budynków nowopowstałych, ze skrzynką wykonaną z PCV i możliwością całkowitego jej zabudowania; przeznaczone do zintegrowanego montażu z ramą okienną.

Wszystkie systemy rolet zewnętrznych mają możliwość wdrożenia mechanizmów ręcznych i automatycznych oraz są dostępne w palecie kolorów wg. RAL.

Bramy garażowe

Bramy segmentowe Fintecnic
Wizytówka domu

Brama garażowa to bez wątpienia istotny element w wyglądzie budynku, pełniący rolę wizytówki i ozdoby. Co więcej, w asortymencie bram garażowych można wybrać spośród wielu modeli, które różnią się sposobem otwierania, automatyką czy też kolorami i strukturą paneli.

Bramy Fintecnic zapewnią długoletnie, bezinwazyjne użytkowanie oraz dopasowanie do elewacji dzięki szerokiej palecie barw. Bramy segmentowe charakteryzuje wykorzystanie sprężyn skrytych, użycie płaszczu wykonanego z termoizolacyjnego panelu grubości 40mm oraz bogate wzornictwo paneli. Maksymalny wymiar bramy to 15m2.

Najwyższe wymagania

Okna Fintecnic spełniające najwyższe wymagania

Wydajne energetycznie, zabezpieczające przed hałasem czy włamaniem, będące jednocześnie estetycznym wykończeniem budynku – nasze okna to wielozadaniowe produkty najwyższej jakości! Sprawdzą się do każdego typu budownictwa, zapewniając świetne parametry cieplne i dźwiękoszczelne.

Zachęcamy do współpracy architektów, którzy są gotowi wesprzeć nas pod względem technicznym przy projektowaniu konstrukcji okiennych, tarasowych, bram garażowych, jak również drzwi wejściowych, ogrodów zimowych, rolet zewnętrznych i innych naszych przedsięwzięć w Fintecnic.

Architektom służymy fachowym doradztwem techniczne ze strony pracowników, jak i specjalistów z Fintecnic. Staramy się nakreślać możliwości naszych systemów Fintecnic, aby architekt mógł w pełni wykorzystać ich walory techniczne w przyszłych projektach.

Szczegółowy opis funkcjonalności i specyfikację naszych produktów można znaleźć w ulotce Fintecnic do pobrania.

Jeśli wyrażają Państwo chęć współpracy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia poniższego formularza kontaktowego.

Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie