Wielkie wyróżnienie dla Fintecnic - Fintecnic
Wróć

Wielkie wyróżnienie dla Fintecnic

09.10.2023

Rocznie z taśm produkcyjnych zjeżdża ponad 20 milionów sztuk stolarki budowlanej, z tego prawie 70% wysyłanych jest za granicę. W Polsce działa wielu producentów okien, drzwi, bram i osłon o dużym potencjale eksportowym.

Firma Fintecnic zdobyła duże doświadczenie w eksporcie swoich produktów, dba o wysoką jakość produkcji i zdobyła zaufanie klientów na międzynarodowych rynkach. Ktoś postanowił to docenić!

Konkurs „Windoor Export Award” — wyłonienie  liderów

Konkurs „Windoor Export Award” to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży stolarki budowlanej w Polsce. Jego celem jest docenienie i promocja firm, które poprzez swoją działalność, innowacyjność i zaangażowanie wskazują kierunek rozwoju dla całego sektora.

Organizowany przez Stolarkę VIP we współpracy z niezależną Kapitułą, konkurs ten przyciąga uwagę nie tylko przedstawicieli branży, ale także mediów i inwestorów z kraju i zagranicy. Każdego roku Kapituła konkursu dokładnie analizuje zgłoszenia firm, biorąc pod uwagę takie aspekty jak jakość produktów, innowacyjność, strategie ekspansji na rynki zagraniczne oraz opinie klientów. To nie tylko analiza liczbowych wyników sprzedaży czy eksportu, ale przede wszystkim ocena jakości działania firmy, jej zaangażowania w rozwój branży i dbałość o najwyższe standardy.

Aby znaleźć się w gronie nominowanych do „Windoor Export Award”, firmy muszą przejść przez rygorystyczny proces selekcji. Wypełnienie ankiety zgłoszeniowej to dopiero początek. Kapituła dokładnie weryfikuje każde zgłoszenie, a często odbywają się także wizyty w siedzibach firm, aby na własne oczy przekonać się o standardach pracy i produkcji. Zainteresowanie udziałem w konkursie rośnie z roku na rok, co świadczy o jego prestiżu i znaczeniu w branży.

Wyłonienie się wśród liderów to nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim potwierdzenie, że firma idzie w dobrym kierunku, stawiając na jakość, innowacyjność i rozwój. Laureaci konkursu często podkreślają, że to dla nich ważny krok na drodze do zdobywania nowych rynków i klientów, a także doskonała okazja do wymiany doświadczeń z innymi liderami branży.

Liderzy rynku stolarki budowlanej — wyróżnienie dla Fintecnic

W świecie stolarki budowlanej, gdzie konkurencja jest zacięta i wymagania rynku stale rosną, wyróżnienie się jako lider to nie lada wyzwanie. Jednak są firmy, które nie tylko sprostały temu zadaniu, ale również ustanowiły nowe standardy dla całej branży. Jednym z takich liderów, który zasługuje na szczególne uznanie, jest Fintecnic.

W działalności Fintecnic od lat konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku stolarki budowlanej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zaawansowanej technologii produkcji oraz nieustannemu dążeniu do doskonałości, zdobyliśmy zaufanie klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Jednak co sprawia, że Fintecnic wyróżnia się na tle konkurencji?

Przede wszystkim to zaangażowanie w tworzenie produktów najwyższej jakości. W Fintecnic nieustannie inwestujemy w badania i rozwój, dzięki czemu nasza oferta jest zawsze aktualna i odpowiada na najnowsze trendy w budownictwie. Ponadto  stawiamy na ekologiczne rozwiązania, dbając o środowisko i zdrowie swoich klientów.

Kolejnym atutem, za który z pewnością nas doceniono, jest to, że stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Niezależnie od tego, czy jest to duży kontrahent zagraniczny, czy indywidualny klient z Polski, każdy może liczyć na profesjonalne doradztwo, elastyczność w realizacji zamówień oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Fintecnic — „Windoor Export Award”

Wyróżnienie Fintecnic w konkursie „Windoor Export Award” to potwierdzenie naszej jakości i bycia liderem na rynku stolarki budowlanej. To także dowód na to, że polskie firmy potrafią konkurować na światowym rynku, oferując produkty najwyższej jakości, innowacyjne rozwiązania i doskonałą obsługę klienta.

Jesteśmy zaszczyceni wyróżnieniem w Konkursie „Windoor Export Award” i gratulujemy wszystkim innych firmom, które zostały wyróżnione podczas tego ważnego wydarzenia branżowego!


Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie