Montaż drzwi drewnianych w dobrej cenie – sprawdź na Fintecnic.pl
Wróć
Drzwi

DRZWI DREWNIANE

Wyślij zapytanie

Drewniane drzwi wewnętrzne wykonane z laminowanego drewna spełniają standardy wytrzymałości i estetyki.  

Bezpieczeństwo, tak ważne w drzwiach wejściowych naszych domów, gwarantują listwy z dwoma wkładkami i hakami regulacyjnymi. Zawiasy BAKA gwarantują łatwą regulację na dwóch poziomach i wysokie obciążenie.  

Drzwi są odporne na próby włamania dzięki zastosowaniu odpornych na wyważenie haków zamontowanych w pobliżu zawiasów. Mogą zostać użyte zarówno jako drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Drzwi drewniane

Drewno to materiał, który nadaje ciepła, naturalnego akcentu i przytulności każdemu wnętrzu. Jest używane od stuleci i doceniane przez poprzednie i ówczesne pokolenia. Drewniane aranżacje są ponadczasowe i stale obecne w modzie dzięki swojej uniwersalności.

Drewniane drzwi wewnętrzne wykonane z laminowanego drewna spełniają standardy wytrzymałości i estetyki. Prezentują się efektownie w każdym wnętrzu, tworząc imponujące kompozycje z różnorodnymi surówcami: kamieniem, metalem czy tkaninami.

Dzięki nowoczesnym technologiom i właściwym zabezpieczeniom drewno można używać w każdym pomieszczeniu w domu, bez obawy o jego trwałość np. w kontakcie z wodą. Obecnie w trendach aranżacyjnych są stropy belkowe, parapety drewniane i drzwi drewniane w Łodzi i okolicach. Świetnie pasują zwłaszcza do wnętrz skandynawskich i loftowych.

Bezpieczeństwo, tak ważne w drzwiach wejściowych naszych domów, gwarantują listwy z dwoma wkładkami i hakami regulacyjnymi. Zawiasy BAKA gwarantują łatwą regulację na dwóch poziomach i wysokie obciążenie.

Drzwi są odporne na próby włamania dzięki zastosowaniu odpornych na wyważenie haków zamontowanych w pobliżu zawiasów. Mogą zostać użyte zarówno jako drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Nie ma żadnych obaw, aby zamontować jego jako szczelne drzwi drewniane w łazience.

Drzwi drewniane w Łodzi to również szeroka gama wyboru wzorów i kolorów – ile to różnych rodzajów drewna można użyć! Drzwi drewniane sosnowe, drzwi drewniane dębowe czy drzwi drewniane jesionowe – to tylko jedne z popularniejszych. Na dodatek istnieje wiele możliwości dostosowania ich do własnych potrzeb – olejowanie, barwienie, polerowanie, szlifowanie. Połączenie nowoczesności z klasyką to nowy nurt również w biurach i hotelach – trochę natury świetnie się wkomponowuje w surowych wnętrzach! Niezależnie od przeznaczenia – lokal użytkowy czy własne mieszkanie – drzwi drewniane w Łodzi i okolicach to zawsze trafiony wybór. Trwałość, solidność i stylowość – czego chcieć więcej!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie