Montaż drzwi wewnętrznych w dobrej cenie – sprawdź w Fintecnic
Wróć
Drzwi

DRZWI WEWNĘTRZNE

Wyślij zapytanie

Drzwi do pomieszczeń wewnętrznych, o zmiennej wysokości (Wysokość drzwi 1983, 2043, 2110, 2240)

Standard obejmuje:

 • rama z drewna iglastego
 • wypełnienie „plaster miodu”
 • Fornir DRE-Cell lub laminat CPL gr. 0,15 – 0,2 mm lub 0,7 – 0,8 mm
 • zamek ze standardowym kluczem, zamek z blokadą łazienki, zamek cylindryczny lub zamek boczny
 • białe gęste szkło o grubości 4mm


Opcje bez dopłaty: 

 • rury wentylacyjne
 • szkło ornamentowe

Po więcej informacji prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami

Regulowana rama TOP z regulowaną wysokością może być stosowana do drzwi skrzydłowych Standard 10, Modern TOP i TOP w trzech wariantach dotyczących wysokości dodatkowego skrzydła: 1983 mm, 2110 mm i 2240 mm.

Zawartość zestawu:

Główne elementy (element poziomy i dwa elementy pionowe wraz z elementami maskującymi), uszczelka drzwi, zestaw zawiasów, zestaw elementów przeznaczonych do montażu i montaż ramy zgodnie z załączonymi instrukcjami. Ramy są pakowane w pudełka kartonowe. Wszystkie ramy z 3 dodatkowymi opcjami wysokości powinny mieć trzy zawiasy.

Drzwi wewnętrzne w Łodzi

Myśląc o wykończeniu i aranżacji wnętrz, często myślimy najpierw o podłogach, farbach, meblach czy sprzęcie rtv i agd. Często zapominamy, że drzwi wewnętrzne również pełnią istotną rolę w odbiorze wizualnym pomieszczenia. Nawet najpiękniejszy wystrój mogą zepsuć nieestetyczne i źle dobrane drzwi wewnętrzne. Czasem wystarczy nawet tylko wymienić drzwi wewnętrzne, aby wnętrze nabrało świeżości i modnego akcentu.

O ile drzwi zewnętrzne pełnią ważne role techniczne i bezpieczeństwa, o tyle drzwi wewnętrzne stanowią głównie element dekoracyjnego uzupełnienia całości aranżacji oraz zapewnienia prywatności. Obecnie panującym trendem wnętrzarskim są drzwi wewnętrzne białe, będące uniwersalną opcją do nowoczesnych aranżacji. Lubianą przez Klientów wersją są też drzwi wewnętrzne przeszklone, wpuszczające nieco światła i nadając wnętrzom ciepła, zachowując przy tym intymność. Stosowane są najczęściej jako drzwi wewnętrzne łazienkowe.

Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna drzwi wewnętrznych, od tradycyjnych bieli, po wenge i różne inne odcienie drewna. Dobierz również szybę z wybraną przez Ciebie widocznością!

Zapraszamy do zakupów drzwi wewnętrznych w Łodzi i okolicach na naszej stronie internetowej!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie