Fasady OEL YAWAL - Fintecnic
Wróć
Fasady aluminiowe

Fasady OEL YAWAL

Wyślij zapytanie

Systemy fasadowe dedykowane do ścian elewacji wentylowanych. Co czeka na Ciebie w naszej ofercie?

System fasadowy Yawal FA OEL to wygodny, a zarazem uniwersalny sposób na zapewnienie budynkowi doskonałej ochrony – przy jednoczesnym zadbaniu o niebanalny design. Na uwagę zasługuje prosty sposób instalacji, dzięki któremu jego wdrożenie jest łatwe, a jednocześnie pozwala na tworzenie nowoczesnych i wizualnie atrakcyjnych aluminiowo- szklanych elewacji.

Nasza firma produkuje elewacje, witryny i ściany słupowo-ryglowe – oparte właśnie na systemach fasadowych Yawal FA OEL. Dzięki nim, nasi klienci mogą cieszyć się świetnym wyglądem swoich budynków, a jednocześnie nie tracić nic na ich użyteczności.

Dlaczego warto?

Elewacje, ściany i witryny aluminiowo-szklane wykorzystujące system fasadowy FA OEL

Wysokie parametry użytkowe, a nawet szeroki wybór dotyczący ich form i kształtów – to tylko część zalet, z jakimi wiąże się użytkowanie tego typu systemów. Poza nimi zapewniają również:

 • Wysoką adaptowalność – Yawal FA OEL dopasowuje się zarówno do kształtu elewacji, jak i współpracuje z innymi systemami fasadowymi.
 • Nietuzinkowy wygląd – dzięki jego zastosowaniu elewacja zyskuje nowy, niebanalny i bardzo charakterystyczny design – idealny, aby podkreślić i wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji.
 • Solidną konstrukcję – cały system fasadowy opiera się na trwałych materiałach, które zapewniają łatwe utrzymanie oraz to, że będzie służył przez wiele długich lat.

P.S. Systemy fasadowe FA OEL pozwalają być EKO i wspierają produkowanie własnej, w pełni zielonej energii. Wszystko przez fakt, iż z powodzeniem współpracują z panelami fotowoltaicznymi!

Szkice techniczne

Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie