Moskitiery anti-smog – montaż w przystępnej cenie - zobacz w Fintecnic
Wróć
Moskitiery

Moskitiera ANTI-SMOG

Wyślij zapytanie

Siatka przeciw smogowi jest idealnym rozwiązaniem dla pyłków unoszących się w powietrzu, które zostały uznane przez Światową Organizację Zdrowia za jeden z najpoważniejszych czynników, które mogą powodować raka. Smog, kurz i inne mikroorganizmy, którymi oddychamy powietrzem, mogą poważnie zagrozić naszemu zdrowiu, nieodwracalnie niszcząc nasze ciało. Smog, który zabija, jest niewątpliwie problemem globalnym. Postanowiliśmy zmierzyć się z tym i do naszej oferty wprowadziliśmy sieci antysmogowe, które powstały w oparciu o innowacyjną i opatentowaną technologię.

Dzięki sieciom antysmogowym jesteśmy pewni, że zanieczyszczone powietrze nie wleci do naszego mieszkania. Dzięki temu można łatwo przewietrzyć dom, nawet gdy stężenie zawieszonego pyłu jest wyższe niż normalnie. Antysmogowa sieć jest rozwiązaniem dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Sieci antysmogowe Fintecnic są zalecane szczególnie dla osób mieszkających na obszarach, które wskazują na wysoki stopień zanieczyszczenia powietrza, oraz dla osób cierpiących na alergie. Siatki nadają się do montażu zarówno w oknach, drzwiach, jak i systemach wentylacyjnych.

Utrzymują swoje właściwości filtracyjne przez 3 lata. Są również wodoodporne i niezwykle łatwe do utrzymania w czystości. Jeśli się zabrudzą, po prostu spłucz je wodą.

Moskitiera ANTI-SMOG

Smog to coraz bardziej powszechne zjawisko, które stają się istotnym problemem zdrowotnym. Słowo ma swoją genezę w połączeniu dwóch angielskich słów: „smoke” – dym i „fog” – mgła. Jest to mieszanina mgły ze spalinami i dymem, która zawiera niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne takie, jak tlenek azotu, pyły zawieszone czy kancerogenne węglowodory aromatyczne. Stanowią istotny czynnik alergizujący dla ludzi, mogą prowadzić do zaostrzenia astmy czy przewlekłego zapalenia oskrzeli. Co więcej, podwyższa prawdopodobieństwo zachorowania na POChP czy nowotwory, czyli ich szkodliwość można porównać do palenia tytoniu. W 2013 roku Światowa Organizacja Zdrowia zakwalifikowała pyły zawieszone do kancerogenów!

Polska – lider smogu

Polska stoi na czele niechlubnej listy najbardziej zanieczyszczonych smogiem krajów Unii Europejskiej. Aż 36 z 50 miast o najwyższym stężeniu pyłu PM2,5 to polskie miasta! W 2016 roku z powodu smogu przedwcześnie zmarło niemal 19 tysięcy Polaków. Głównym problemem w Polsce są przestarzałe instalacje grzewcze i niewłaściwy opał. Szczególnie w Łodzi, gdzie przeważają kamienice, trudności narastają a wciąż brakuje środków, aby szybko temu zaradzić.

Powyższe informacje powinny zainteresować każdego, kto troszczy się o zdrowie swoje i najbliższych. Tak długo, jak to zjawisko będzie trwało, trzeba się chronić przed jego szkodliwym działaniem. Przebywając na zewnątrz można wyposażyć się w maski antysmogowe, jednak przebywając w domu ta opcja nie jest wygodna. Czy można coś zrobić, aby chronić napływ zanieczyszczeń do wnętrza?

Sposób na zabezpieczenie domu i zdrowia przed smogiem

Przygotowaliśmy moskitierę ANTI-SMOG Fintecnic w Łodzi, podejmując się wyzwania najlepszej możliwej ochrony zdrowia przed zabójczym dymem. Stworzyliśmy sieci antysmogowe oparte o najnowsze, innowacyjne technologie. Zakładając na okna nasze moskitiery ANTI-SMOG, możemy swobodnie wywietrzyć mieszkanie, jednocześnie zapobiegając przedostaniu się zanieczyszczeniom. Jeśli zauważasz pogorszenie samopoczucia, bóle głowy czy drapanie w gardle, może być to spowodowane działaniem smogu. W moskitierę ANTI-SMOG w Łodzi powinni zaopatrzyć się w szczególności alergicy i astmatycy. Nasze produkty są wodoodporne, łatwe w konserwacji i utrzymują swoje właściwości przez 3 lata. Nie oszczędzaj na zdrowiu, żyj dłużej – zabezpiecz się przed smogiem dzięki moskitierom ANTI-SMOG!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie