Moskitiery MRS – montaż w przystępnej cenie - zobacz w Fintecnic
Wróć
Moskitiery

Moskitiera MRS

Wyślij zapytanie

Moskitiera na drzwi i okna, z siatką zbudowana z włókna szklanego powlekanego PVC. Jako jedyna w naszej ofercie moskitiera dostępna jest w kolorach drewnopodobnych. Wymiary można dostosować do potrzeb klienta.

Montaż jest bezinwazyjny, przy użyciu bezinwazyjnych zaczepów-blaszek oraz trwałych uszczelek. Montaż moskitier niemożliwy na oknach ze skrzydłem półzlicowanym.

Moskitiera MRS

Moskitiera MRS, czyli moskitiera ramkowa stała, to najpowszechniejsze rozwiązanie zabezpieczające przed przedostawaniem się insektów do wnętrz. Umieszczana jest na zewnętrznej stronie ramy okiennej i działa płynnie dzięki obrotowym zaczepom w różnych rozmiarach do wyboru. Siatka moskitiery MRS jest stworzona z włókna szklanego, co czyni ją łatwą do czyszczenia, odporną na czynniki zewnętrzne i trwałą. Rama ma możliwość łączenia się za pomocą aluminiowych narożników zaciskanych, skręcanych czy wewnętrznych i zewnętrznych. Dopasowuje się do większości profili okiennych. Co więcej, profil ramy tworzony jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia wyjątkową trwałość i odporność. Przy wyborze moskitiery MRS w Łodzi oferujemy również bogatą paletę kolorów drewnopodobnych do wyboru.

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie