Moskitiery rolowane – montaż w przystępnej cenie - zobacz w Fintecnic
Wróć
Moskitiery

Moskitiera rolowana

Wyślij zapytanie

Ramka moskitiery rolowanej wykonana jest z aluminium, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe, a przede wszystkim odporne na trudne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz i silny wiatr. Rolowana moskitiera to produkt, który skutecznie chroni Twój dom lub mieszkanie przed owadami. Moskitiera powinna być zamontowana na zewnętrznej komorze okna na ramie. Zaletą zwijanej moskitiery jest to, że w razie potrzeby można ją szybko i łatwo wyciągać w górę i w dół.

Prowadnica jest wyposażona w uszczelkę szczotkową, która gwarantuje doskonałą szczelność. Pudełko zwijanej moskitiery jest przykręcone do ramy okna. Kasety i prowadnice są dostępne w różnych kolorach: biały, ciemny brąz, szary antracyt, orzech, złoty dąb.

Moskitiera rolowana

Kiedy nadchodzi wiosna, wszystko budzi się do życia, przyroda się zazielenia a zwierzęta budzą się ze snu zimowego. Wraz z tym rozkwitem pojawiają się również owady. Możemy znaleźć je na naszych ubraniach, owocach, jednak najgorsze są ich odwiedziny w naszych domach. Szukanie komarów, zabijanie muszek owocówek czy znalezienie pająka nie musi być już problemem! Z pomocą przychodzi moskitiera rolowana. Jest wygodna i funkcjonalna w użytkowaniu, nie ogranicza otwierania okna ani przepływu powietrza. Moskitiera rolowana działa na zasadzie rolety: kaseta jest przykręcona do okna i do niej zwija się moskitierę. Elementy moskitiery można dobrać w pięciu kolorach. Zaletą wyboru moskitiery rolowanej jest stabilność i trwałość, jednakowa przy dużych i małych wymiarach. Jest to również zdrowsze, ekologiczne podejście, bo zamiast zabijać owady szkodliwymi, chemicznymi substancjami, zwyczajnie zatrzymujemy je przed wejściem do wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą moskitier rolowanych i innych rodzajów moskitier!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie