DP 180: drzwi tarasowe przesuwne i podnoszono-przesuwne
Wróć
Okna przesuwne

Okno przesuwne DP 180

Wyślij zapytanie

Tarasowe drzwi przesuwne zewnętrzne oraz wewnętrzne DP 180. Poznaj naszą ofertę.

DP 180 to aluminiowe drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne, które pozwolą Ci zadbać o świetny wygląd oraz odpowiednią izolację termiczną Twoich wnętrz. Składają się z aluminiowych profili – uzupełnionych specjalistycznymi termicznymi przekładkami.

Nasza firma jest producentem dedykowanych aluminiowych drzwi i okien przesuwnych. Dzięki temu, w naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór rozwiązań, które mogą być dopasowane do Twoich potrzeb, jak i charakteru Twojego budynku. Na szczególną uwagę zasługują parametry poszczególnych skrzydeł wchodzących w skład DP 180. Rozmiary pojedynczego skrzydła mogą wynosić nawet 330 centymetrów wysokości. Z kolei ich waga może sięgać nawet do 440 kilogramów.

Aluminiowe drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne DP 180 – prosto od producenta. Sprawdź, dlaczego warto.

Na docenienie zasługują również inne aspekty związane zarówno z samym montażem, jak i dalszą eksploatacją drzwi oraz okien przesuwnych i podnoszono-przesuwnych DP 180. A są to między innymi:

 

 • Łatwa instalacja oraz elastyczność w adaptowaniu – ich budowa pozwala dopasowywać je nawet do najbardziej wymagających konstrukcji. Elementy łączą się zarówno w linii prostej, jak i pod kątem 90 stopni
 • Komfort użytkowania – oferowane przez nas drzwi i okna działają automatycznie, a sterowanie nimi jest możliwe za pomocą aplikacji na telefon, specjalnego dotykowego panelu, a nawet czytnika linii papilarnych.
 • Oszczędność energii – zastosowanie w drzwiach i oknach systemu DP 180 umożliwia cieszenie się odpowiednim światłem, ale jednocześnie pozwala minimalizować straty ciepła. W ten sposób systemy drzwi przesuwnych DP 180 poprawiają wygląd całego budynku, rozświetlają wnętrza, a jednocześnie pozwalają ograniczać rachunki za ogrzewanie.

Szukasz sprawdzonego producenta aluminiowych drzwi i okien z systemem DP 180? Zapoznaj się z całą ofertą i zdecyduj, jaki produkt znajdzie się w Twoim budynku. Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail, a chętnie na nie odpowiemy!

Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie