Okiennice z regulowaną listwą – montaż w dobrej cenie - zobacz w Fintecnic
Wróć
Żaluzje i roletki materiałowe

Okiennice z regulowaną listwą

Wyślij zapytanie

Są to okiennice, w których możemy dostosować intensywność światła i przepływ powietrza przez nas samych, modyfikując kąt lameli bez otwierania migawki.

Każda lamela jest wyposażona w specjalną uszczelkę, dzięki której po zamknięciu listew mamy całkowicie uszczelnioną powierzchnię. Gumowe uszczelki poprawiają parametry izolacji termicznej, a kąt nachylenia listwy reguluje się pokrętłem.

Okiennice z regulowaną listwą

Okiennice, czyli inaczej shutters, stanowią element praktyczny i dekoracyjny jako osłona okien. Okiennice z regulowaną listwą pozwalają na dowolne, komfortowe nastawianie ilości wpuszczanego światła, dzięki czemu można stworzyć wymarzony klimat o każdej porze, jak również zadbać o prywatność. Co więcej, zapewniają doskonałą izolacją termiczną, dzięki czemu w chłodniejszych miesiącach zminimalizujemy straty ciepła. Okiennice zewnętrzne mają rozmaite modele i wykończenia, dzięki czemu można dobrać wersję wedle swojego gustu. Są też opcje jednoskrzydłowe i wieloskrzydłowe, te ostatnie często w wersji harmonijki. Ochrona przed wiatrem, zimnem, intensywnym nasłonecznieniem, a dodatkowo klasyczna elegancja jak i nowoczesny design – wszystko to w okiennicach z regulowaną listwą z Fintecnic w Łodzi!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie