Bramy garażowe uchylana - montaż i niska cena - zobacz w Fintecnic
Wróć
Bramy garażowe

Brama uchylana

Wyślij zapytanie

Bramy uchylne należą do najpopularniejszych na rynku. Ich konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują doskonałą wydajność.

 

Charakterystyka

 • drzwi wykonane z blachy stalowej ocynkowanej – trapez T-10, z pionowym, poziomym i ukośnym wzorem wypełnienia lub z ocynkowanej i perforowanej blachy stalowej
 • elementy ramy są połączone za pomocą połączeń śrubowych
 • profile drzwi są połączone za pomocą specjalnych akcesoriów
 • poprzeczka łączy prowadnice poziome i prowadnice boczne
 • system sprężyn, który wspiera podnoszenie i opuszczanie skrzydła drzwi

 

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Brama uchylna

Brama garażowa uchylna opiera się na ościeżnicach umieszczonych na ścianach garażu. Właściwą pozycję przy otwieraniu pozwalają zachować jej specjalne profile. Bramy uchylane wyposażone są w sprężyny zapewniające płynne i bezinwazyjne podnoszenie i zamykanie drzwi bramy garażowej. Płyty bramy uchylnej zabezpieczane są lakierem chroniącym przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu płyta nie płowieje, a także nie rysuje się i nie jest łatwo ją uszkodzić. Dopasowujemy bramę uchylną do otworu w Twoim garażu, co jest bardzo istotne w zachowaniu dobrej izolacji cieplnej. Wybierz uchylną bramę garażową, jeśli cenisz łatwość otwierania, proste działanie i bezpieczeństwo użytkowania. Lekkość w otwieraniu dzięki sprężynom, jak również standardowe zamknięcie w postaci zamka i system ryglowania – Twój garaż pozostanie nietknięty z bramą uchylaną!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie