Bramy segmentowe Wiśniowski - Fintecnic
Wróć
Bramy garażowe

Bramy segmentowe Wiśniowski

Wyślij zapytanie

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe, jak sama nazwa wskazuje, składają się z segmentów czy też paneli, dzięki czemu z łatwością przesuwają się w górę i pozostają pod sufitem. Dzięki nim możemy zwiększyć przestrzeń w garażu oraz wygodnie i szybko otworzyć bramę. Brama segmentowa składa się z kilku elementów: płaszcza bramy, prowadnic poziomych i pionowych które tworzą całość z osprzętem stalowym jak również innych akcesoriów. Bramę garażową montuje się wraz z systemem napędowym. Możliwe jest otwieranie ręczne, jednak najwygodniejszą opcją jest automatyczne otwieranie bramy na przycisk pilota, kiedy to podczas deszczowej pogody nie musisz wychodzić z auta, a brama otwiera się sama.

Dlaczego warto wybrać bramy segmentowe?

Segmenty są tworzone łączeniami w taki sposób, aby zapobiec przytrzaśnięciu palców, są więc bezpieczne dla dzieci i dorosłych. Odpowiednia izolacja cieplną oraz dźwiękową zapewnia uszczelnienie na całym obwodzie drzwi bramy. Ochronę przed przytrzaśnięciem przeszkody zapewnia zabezpieczenia przeciążeniowe, które hamuje bramę w zetknięciu z obiektem. Fotokomórki rejestrują ruch obiektów i reagują na nie zatrzymaniem ruchu bramy. W bramę segmentową można zamontować drzwi wejściowe zintegrowane z nią, co pozwoli na ograniczenie utraty ciepła i wyjęcie mniejszych obiektów, jak rower. Oferujemy w bramach segmentowych szeroki wybór kolorów, wzorów, struktur i tłoczeń. Dopasujemy twoją bramę garażową segmentową do każdego budynku – brama segmentowa będzie funkcjonalnym i estetycznym elementem dopasowanym do elewacji!

Solidne bramy segmentowe Wiśniowski

W naszej ofercie można znaleźć bramy garażowe segmentowe producenta bram Wiśniowski. Charakteryzują się użyciem najnowocześniejszej technologii, która zapewnia najwyższą jakość i dokładność w każdym detalu. Bramy garażowe Wiśniowski tworzone są z wytrzymałych materiałów – panele ze stali i ocynkowane elementy gwarantują trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Co więcej, Wiśniowski tworzy kolekcje, które nadają nowe trendy i tworzą design zintegrowany z całym domem. Inwestując w zaufaną markę Wiśniowski, inwestujesz w bezpieczeństwo, funkcjonalność i niezawodność przez wiele lat!

Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie