System fasadowy MC Passive: do nowoczesnych ścian osłonowych
Wróć
Fasady aluminiowo-szklane

System fasadowy MC Passive

Wyślij zapytanie

Systemy fasadowe do projektowania ścian osłonowych. Co znajdziesz w naszej ofercie?

Aliplast MC Passive to system słupowo-ryglowy, z którego pomocą można tworzyć ściany osłonowe przyjmujące dowolne kształty – zarówno łączące się w linii, pod kątem 90 stopni, jak i innymi wariantami. Jego konstrukcja opiera się na aluminiowych kształtownikach oraz ryglach.

W ramach działalności naszej firmy zajmujemy się produkcją systemów fasadowych opartych właśnie na produktach MC Passive. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom bogactwo wyboru oraz pewność, że dostarczone systemy będą zgodne z ich oczekiwaniami oraz wizją samych projektantów czy architektów.

Dlaczego warto? Mocne strony systemów fasadowych z Aliplast MC Passive.

MC Passive to trwała i solidna budowa, łatwa adaptowalność zarówno do prostych, jak i złożonych projektów (istnieje opcja gięcia profili – i to w obu płaszczyznach), a dodatkowo trwałość zapewniająca długie lata użytkowania. Ponadto, system fasadowy z Aliplast MC Passive zapewnia:

 • Doskonałe właściwości termiczne – system jest wyposażony w dodatkowy izolator, który podnosi parametry całej konstrukcji.
 • Świetne parametry użytkowe – w tym przepuszczalność powietrza, wodoszczelność czy obciążenie wiatrem.
 • Szeroką gamę możliwości – między innymi: możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL, uzyskanie struktury imitującej drewno, a nawet anodowane wykończenie.
Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie