Rolety adaptacyjne z żaluzją fasadową – montaż – Fintecnic
Wróć
Rolety zewnętrzne

Rolety adaptacyjne z żaluzją fasadową

Wyślij zapytanie

Żaluzje fasadowe adaptacyjne w systemie SKEF zaprojektowane są do zastosowania w budynkach istniejących. Duża zaletą tego typu rozwiązań jest to, że zamontowanie takich rolet nie wymaga ingerencji w budowę obiektu, gdyż nie wymagają dużych przygotowań do montażu i nie są zintegrowane z oknem.

Skrzynka jest ścięta pod kątem 45 stopni, a ze względu na zastosowane w niej materiały i rozwiązania konstrukcyjne cechuje się dużą stabilnością i sztywnością.

Rolety adaptacyjne z żaluzją fasadową

Żaluzje fasadowe w systemie rolet adaptacyjnych dedykowane są do montażu w budynkach istniejących. Ich największą zaletą jest możliwość montażu szyny żaluzji bez ingerencji w konstrukcję budynku i zbędne remonty. Wysokiej jakości prowadnice wykonane z najlepszych materiałów gwarantują płynną i bezproblemową pracę żaluzji. Takie żaluzje fasadowe mogą być również dodatkowe dopełnione siatką przeciwowadową, która zapewnia płynny przepływ powietrza i światła, eliminując dostawanie się do wnętrz niechcianych insektów. Stanowią nie tylko estetyczny element dekoracyjny, ale i funkcjonalny oraz uniwersalny element wyposażenia budynku. Żaluzje fasadowe w systemie adaptacyjnym w Łodzi są dobrą alternatywą dla osób nieprzepadających za roletami. Skontaktuj się z nami i zamów swoje rolety adaptacyjne w Łodzi i okolicach już dziś!

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  Wyślij wiadomość
  Partnerzy

  Pracujemy na najwyższej jakości produktach.

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.

  Wyślij zapytanie