OKNA PCV - OKNA - FINTECNIC - PRODUCENT OKIEN ALUMINIOWYCH PCV DREWNIANYCH
Wróć
Okna

Okna PCV

Oferujemy szeroki wybór okien PCV, wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Bogata gama kolorystyczna i różne typy, rozmiary i parametry techniczne naszych okien są w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.
Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!
Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów.

Wyślij zapytanie

Okna PCV – trzyszybowe, pasywne, energooszczędne

Oferujemy szeroki wybór okien PCV, wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Stawiamy na solidność i trwałość, dlatego nasze okna PCV cechują się wyjątkową dźwiękochłonnością i termoizolacją. Bogata gama kolorystyczna i różne typy, rozmiary i parametry techniczne naszych okien są w stanie zaspokoić każde oczekiwania. Nowoczesne okna PCV to już standard w sprzedaży – mają być wielofunkcyjne: estetyczne, funkcjonalne, trwałe a zarazem atrakcyjne cenowo.

W asortymencie mamy różne rodzaje okien PCV. Jednym z nich są okna pasywne, czyli przystosowane do jak najniższego zużycia energii. Ich cechą jest minimalizowanie współczynnika przenikania ciepła okien PCV. Coraz częściej słyszy się o domach pasywnych, które w ekonomiczny sposób maksymalnie zmniejszają ilość zużywanej energii. Można wybrać pakiet szybowy złożony z 2 lub 3 szyb, która zapobiegają utratom ciepła, równocześnie wpuszczając jak najwięcej światła. Dodatkowym atutem są trzy uszczelki. 

Kolejnym typem okien PCV w naszym sklepie są okna energooszczędne. W obecnych czasach ceny stale rosną, a wraz z nimi energia, którą zużywamy. Warto zatem postarać się, by ograniczyć te koszty. Pierwszym krokiem jest kontrola izolacji cieplnej budynku i wymiana starych okien, koniecznie takich sprzed 20 lat. Izolacyjność termiczna to obecnie czynnik wymagany również przez inwestorów. Świadomość społeczeństwa wzrasta i szukając okien PCV wie, że lepiej postawić na okna energooszczędne, pozwalające zmniejszyć rachunki za ogrzewanie.

W naszej ofercie w Łodzi są także okna PCV do bloku, okna PCV do kamienicy czy okna PCV do piwnicy – każdy budynek czy pomieszczenie ma swoje specyficzne wymagania, warto wziąć je pod uwagę. W gamie kolorystycznej można wybrać nie tylko wiele kolorów, ale i rodzajów drewna. Może skusisz się na okno PCV w awangardowym odcieniu ciemnej zieleni albo złotego dębu?

Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie