Okna przesuwne Łódź - Fintecnic - Producent systemów przesuwnych Łódź
Wróć
Okna

Okna i drzwi przesuwne

Nie wiesz które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!
Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów.

Wyślij zapytanie

Okna przesuwne – ciekawa i nowoczesna aranżacja wnętrza

Właściciele nieruchomości, wykańczając dom lub mieszkanie z całą pewnością zastanawiają się w jaki sposób zaoszczędzić jak najwięcej miejsca, jednocześnie zapewniając wnętrzu jak największą ilość promieni słonecznych. Klasyczne okna rozwierne, zwłaszcza te większych rozmiarów wymagają pozostawienia dużej ilości miejsca na otwarte skrzydła drzwiowe. Powoduje to między innymi konieczność przesuwania znajdujących się przy szybach roślin doniczkowych czy innych dekoracji, a także całkowitego odsłaniania rolet czy zasłon przy otwieraniu.

Jednym z najlepszych rozwiązań pozwalających na zaoszczędzenie przestrzeni i zapewnienie odpowiedniej ilości światła w budynku są okna przesuwne. Stanowią one ciekawą i nowoczesną aranżację wnętrza i zbliżają je z tarasem czy ogrodem w cieplejsze dni, a zimą pozwalają na podziwianie widoków bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Okna przesuwne Łódź – innowacja i wygoda

Okna, drzwi i systemy przesuwne to zyskujące na popularności systemy okienne. System ten jest niezwykle ceniony przez użytkowników zwłaszcza w krajach południowej Europy. Nic dziwnego, okna przesuwne to ciekawe i innowacyjne rozwiązanie, które zadowoli niemal każdego. W szczególności tych, którzy lubią powiew nowoczesności w swoich wnętrzach. Firma FINTECNIC.PL także zdecydowała się wprowadzić takie rozwiązanie do swojej oferty. Czym charakteryzuje się taki system oraz gdzie najlepiej się sprawdza? Jakie rozwiązania z tego typu systemem dostępne są w FINTECNIC.PL?

Czym tak właściwie są okna przesuwne FINTECNIC.PL?

System pracy tego rodzaju okien polega na, że przesuwne skrzydła okna można przesuwać na równoległych do siebie płaszczyznach. To świetnie rozwiązanie, które szczególnie chętnie stosowane jest w miejscach o małej przestrzeni, gdzie tradycyjny model okien by się nie sprawdził, a także jako wyjście balkonowe. Konstrukcja okien przesuwnych charakteryzuje się brakiem możliwości ich uchyłku. W konstrukcji tej zastosowano także prostą funkcję przesuwu skrzydeł. Dodatkowo w rozwiązaniu tym zastosowano uszczelki szczotkowe na styku skrzydeł z ościeżnicą oraz pomiędzy skrzydłami. Rozwiązanie to charakteryzuje się także ograniczoną szerokością pakietów szybowych. Zastosowanie uszczelek szczotkowych do uszczelnienia skrzydeł to dość ciekawy zabieg, jednak bardzo wygodny. W szczególności dla tych osób, które pragną, aby ich wnętrza wyróżniały się dużymi, przeszklonymi powierzchniami.

Gdzie najlepiej sprawdzą się okna przesuwne?

Jako czołowy dystrybutor posiadający w swojej ofercie okna i drzwi przesuwne Łódź, doskonale zdajemy sobie sprawę, że taki system znalazł szerokie zastosowanie w budownictwie. Model ten bowiem dość chętnie wybierany jest przez klientów w celu realizacji przeróżnych aranżacji. Okna przesuwne chętnie wykorzystywane są jako drzwi balkonowe czy przesuwne drzwi ogrodowe Łódź. Oczywiście model ten sprawdzi się najlepiej w nowoczesnym budownictwie o przestronnych aranżacjach. Okna przesuwne to dobre rozwiązanie dla zwolenników minimalizmu Okna przesuwne ochoczo wybierane są również z tego względu, że zapewniają dużo światła dziennego. W związku z tym zastosowanie ich rozjaśni pomieszczenia, ociepli je i ożywi.

Zastosowanie okien przesuwnych w budownictwie pozwala otworzyć wnętrze budynku na otaczający go krajobraz. Powoduje to optyczne powiększenie przestrzeni naszego wnętrza i wyeksponowanie otaczającego budynek krajobrazu. Taki zabieg jest bardzo efektywny i dodaje wnętrzu ekskluzywności. Takie rozwiązania spełniają również dość błahe i oczywiste funkcje, jak np. ich obecność ułatwia wyjście na balkon czy taras. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby okna przesuwne były naprawdę sporo większe od tradycyjnych okien. Ciekawostką może okazać się fakt, że takie rozwiązanie może zostać zastosowane na powierzchni całej ściany, bez obawy o izolację termiczną. Produkowane w FINTECNIC.PL okna przesuwne zapewniają doskonałe utrzymywanie ciepła. Okna te są także wytrzymałe na urazy mechaniczne, a także działania atmosferyczne. Przy czym okna te są niebywale komfortowe w trakcie użytkowania, a także lekkie. Co niewątpliwie przemawia na ich korzyść.

Drzwi przesuwne Łódź – zapoznaj się z naszą ofertą

FINTECNIC.PL to firma będąca czołowym producentem drzwi przesuwnych w Łodzi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo, wiele modeli takiego typu rozwiązania. Każdy więc z łatwością znajdzie takie, które spełni się u niego najlepiej. Postaramy się poniżej przybliżyć Państwo nieco ofertę, którą dysponujemy. W pierwszej kolejności na tapet bierzemy drzwi tarasowe wykorzystujące system przesuwny Ultraglide. Te przesuwne drzwi tarasowe Łódź z systemem Ultraglide swoje zastosowanie znalazły przede wszystkim w budynkach mieszkalnych, a także obiektach użyteczności publicznej. Model ten charakteryzuje się podwyższonym wskaźnikiem izolacji cieplnej. W modelu tym istnieje możliwość dopasowania wielkości poszczególnych skrzydeł do indywidualnych potrzeb klienta.

Firma FINTECNIC.PL w swojej ofercie posiada także tarasowe drzwi przesuwne zewnętrzne oraz wewnętrzne DP 180. Drzwi te składają się z aluminiowych profili, które są uzupełnionych specjalistycznymi termicznymi przekładkami. Dzięki temu wykazują znakomitą izolację cieplną. W tym rozwiązaniu na szczególną uwagę zasługują parametry pojedynczego skrzydła. Może być ono bowiem bardzo duże oraz ciężkie. W ofercie naszej firmy znajdą także Państwo systemy przesuwne, które składają się z drzwi i okien tarasowych.

Systemy drzwi przesuwnych Moreview dostępne w FINTECNIC.PL stanowią doskonały sposób, na dostarczenie do wnętrza odpowiedniej ilości naturalnego światła zachowując przy tym niebanalny design we wnętrzu. Stosując we wnętrzu systemy Moreview, możesz w swoim wnętrzu zastosować drzwi o wysokości nawet 4 metrów! Systemy te są bowiem bardzo stabilne i wytrzymałe. Nasza kolejna propozycja to Okna przesuwne Aluplast Smart-slide. System ten charakteryzuje się łatwością obsługi i niezawodnością, a zastosowane rozwiązania techniczne sprawiają, że system ten wykazuje właściwości wodoszczelne. System ten charakteryzuje się także wysoką szczelnością oraz wytrzymałością na wiatr.

Kolejna propozycja to system HST, przy pomocy którego komfortowo połączysz wnętrze budynku z tarasem lub ogrodem. Sprawiając, że Twój ogród stanie się swoistego rodzaju przedłużeniem tarasu. Taki rodzaj drzwi ogrodowych Łódź za sprawą dużej powierzchni przeszklenia sprawdzi się w tej roli idealnie. W modelu tym proces otwierania i zamykania zachodzi niezwykle lekko. Dzięki temu korzystanie z niego jest dla klienta niezwykle komfortowe. Model ten idealnie sprawdzi się na taras, zapewniając panoramiczny widok i łatwość obsługi. W naszej ofercie posiadamy także okno przesuwne Slide. Model ten charakteryzuje się niezwykle wysoką izolacją termiczną. Wybór tego modelu umożliwia nam wykonanie różnych schematów otwierania okna. W sytuacji, gdy zastosujemy w nim specjalny profil ościeżnicy, która będzie także pełnić funkcję dodatkowego toru, model ten pozwoli uzyskać nam konstrukcję wielotorową. Co to oznacza w praktyce? Mianowicie to, że model ten umożliwia nam uzyskanie efektu przypominającego drzwi harmonijkowe. Czyli takiego gdzie kilka skrzydeł po otwarciu nasuwa się na jedną ze skrajnych stron, tworząc jedno, niczym nieprzedzielone przejście.

W naszej ofercie dostępne jest także okno przesuwne Duo SLIDE, które sprawdzą się idealnie jako łatwe w obsłudze i wytrzymałe drzwi na taras. Model ten zbudowany jest tak, aby drzwi poruszały się po jednym lub dwóch torach. Co znacząco ułatwia komfort użytkowania, a także pozwala zaoszczędzić nieco miejsca.

Dostępny u nas także system okienny Salamander Jetline to kolejny system, który idealnie sprawdzi się jako drzwi tarasowe. System ten cechuje się niezwykłą wytrzymałością, zapewnia długotrwałą, płynna prace. Ten model systemów przesuwnych wyróżnia się niską przepuszczalnością ciepła i wysoką izolacją akustyczną. Drzwi przesuwne tego typu mogą osiągać maksymalną wysokość 2,2 m i szerokość 3,5 m. Model ten jest niezwykle trwały. Zostały wykorzystane w nim stalowe wzmocnienia i podwójne uszczelnienie, chroniące przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Nasza kolejna propozycja to okna przesuwne Aluplast HST 85 mm to idealne rozwiązanie dla ludzi pragnących połączyć wnętrze budynku z tarasem za pomocą dużych szklanych drzwi, dających ochronę przed warunkami atmosferycznymi i piękny, panoramiczny widok. 

Okno przesuwne Salamander HST to stabilny i bezpieczny system przesuwny, który dodatkowo został wzmocniony specjalnymi okuciami. Zostało zastosowane w nim podwójne uszczelnienie. Dzięki temu system ten ma jeszcze wyższy poziom izolacji termicznej. Dzięki temu zwiększa się jego komfort użytkowania. System harmonijkowy to połączenie eleganckiego wyglądu, a także oszczędności miejsca. Tego typu drzwi umożliwiają osiągnięcie naprawdę sporych rozmiarów otworu. W ten sposób możemy mieć do dyspozycji bardzo dużą przestrzeń. To także rozwiązanie, które fenomenalnie sprawdzi się na balkonie. Stosując to rozwiązanie, możemy osiągnąć także dobrą izolację termiczną, a także akustyczną.

Okno przesuwne Aluminiowe MB 77 HS to propozycja, która idealnie nadaje się do wykorzystania w trakcie tworzenia bardzo dużych konstrukcji przesuwnych. System ten charakteryzują się bardzo dobrą izolacją cieplna oraz akustyczną.

Kolejne z dostępnych rozwiązań to drzwi i okna przesuwne PSK Patio, które bazują na standardowych profilach okiennych. W tym przypadku okno wysuwa się lekko w głąb pomieszczenia, aby następnie zacząć przemieszczać się w bok. Możliwe jest także uchylenie skrzydła. Istnieją dwu, trzy i cztero kwaterowe warianty tego modelu.

W naszej ofercie oprócz drzwi przesuwnych posiadamy także do nich akcesoria. Jednym z tych akcesoriów jest system SOFT CLOSE. System ten tworzy specjalny mechanizm, który poruszające się skrzydło w końcowej fazie delikatnie wyhamowuje, co pozwala w delikatny i bezgłośny sposób łączyć je z ramą. System ten idealnie sprawdzi się w przypadku obecności w budynku małych dzieci. Minimalizuje on bowiem możliwość przytrzaśnięcia palcami drzwi. Szyna SOFT CLOSE to łatwa i komfortowa obsługa Twoich drzwi, a także estetyczny wygląd. Za sprawą tej szyny ruch skrzydła jest lekki i nie wymaga zbyt wiele siły.

Aluminiowe systemy przesuwne Łódź to nowoczesne rozwiązania, które zyskały szereg zadowolony zwolenników. Po rozwiązanie to sięga każdy, kto lubi nowoczesny styl. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego stworzyła ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W FINTECNIC.PL znajdziecie Państwo modele, które idealnie sprawdzą się na taras, czy ogród. FINTECNIC.PL to również najlepsze przesuwne drzwi balkonowe Łódź. Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Postaramy się dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla Ciebie. W przystępnej dla Ciebie cenie! Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z usług naszej firmy!

Eleganckie drzwi przesuwne w Fintecnic Łódź

Wybierając sposób wyjścia na taras, balkon czy do ogrodu, warto postawić na drzwi przesuwne. Takie obszerne okna, a właściwie szklane drzwi nie tylko zapewnią wnętrzom duży dopływ światła słonecznego, ale są też bardzo eleganckie – doskonale komponują się zarówno z wnętrzem domu czy mieszkania, jak i z elewacją budynku, tarasem, balkonem czy ogrodem, na który prowadzą. Dzięki dużemu przeszkleniu pozwalają na uzyskanie efektu połączenia np. salonu z ogrodem.

Eleganckie drzwi przesuwne Łódź znakomicie komponują się też z meblami we wnętrzu, np. w salonie i innymi elementami wyposażenia, jak i meblami ogrodowymi czy balkonowymi. Nie potrzebują ona dodatkowej przestrzeni na otwieranie – czy to w pomieszczeniu, czy na zewnątrz. Miejsce to można zagospodarować w dużo lepszy sposób, np. ustawiając tam kwiaty. To kolejny sposób na wizualne połączenie ogrodu lub tarasu z pomieszczeniem. Ponadto otwarte przesuwne okno tarasowe jest w stanie połączyć aranżacje wnętrza i ogrodu, tarasu lub balkonu – zbliżając te przestrzenie do siebie.

Ponadto przesuwne okna tarasowe mogą też być częścią większych, bardziej rozbudowanych przeszkleń, które sprawiają, że wnętrza wydają się optycznie większe. Takie duże przeszklenia są też  charakterystyczną cechą nowoczesnego budownictwa – podkreślając charakter budynków i nadając im wyjątkowego wyglądu.

Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie