Okna PCV Poznań- Fintecnic
Wróć
Podstrony miastowe

Okna PCV Poznań

Wyślij zapytanie

Okna PCV Poznań – wybierz okna swoich marzeń!

Okna PCV w Poznaniu – tak oczywisty i łatwy, mogłoby się wydawać, w wyborze element budynku. Kiedy stajemy jednak przed ofertą firm i widzimy ogromny wybór modeli i materiałów: okna drewniane, okna aluminiowe, ona PCV, zaczynamy się zastanawiać i dowiadywać na temat ich różnic i przystosowań. Dystrybutor okien Fintecnic przygotował szeroką propozycję asortymentu stolarki okiennej w Poznaniu.

Plastik czy aluminium, czyli okna PCV vs. okna aluminiowe w Poznaniu

Okna aluminiowe w Poznaniu są najczęstszym wyborem przy budowie hoteli, biurowców i innych modernistycznych konstrukcji. Przemawiają za tym zalety okien aluminiowych, czyli stabilność i sztywność, umożliwiające tworzenie przeszkleń wielkogabarytowych. Jednocześnie aluminium cechuje się lekkością i odpornością na korozję. Coraz częściej przekonują się do aluminiowych okien także klienci na potrzeby prywatne, głównie tworzący koncepcje nowoczesne i awangardowe. Niestety, porównując okna aluminiowe z oknami PCV czy oknami drewnianymi w Poznaniu, cechują je gorsze parametry termoizolacyjne. Osoby nastawione na kupno okien aluminiowych w Poznaniu nie muszą się jednak martwić, bo istnieje możliwość zastosowania nakładki usprawniającej izolację termiczną.

Okna PCV w Poznaniu to alternatywna opcja. Nie jest wprawdzie wyborem idealnym – nie sprawdzą się dla większych przeszkleń i bywają podatne na zmiany temperatury. Stanowią natomiast lepszą alternatywę pod kątem izolacji cieplnej i akustycznej. Okna PCV w Poznaniu wyróżnia również najniższa cena – z tego względu są najczęściej wybierane do budynków mieszkalnych.

Dodatkowo, okien aluminiowych, jak i okien PCV w Poznaniu nie da się naprawić – w razie zarysowań czy wgnieceń konieczna jest wymiana okna na nowe.

Okna drewniane w Poznaniu – przewaga szlachetności drewna

Okna drewniane w Poznaniu tworzone nowoczesną technologią różnią się od tych, które znamy sprzed kilkudziesięciu lat – są tworzone z drewna klejonego trójwarstwowo i posiadają system dwuuszczelkowy. Materiał drewnianych okien w Poznaniu stanowi starannie wyselekcjonowane drewno mahoniowe, dębowe lub sosnowe. Najwyższa jakość zapewniona jest dzięki przestrzeganiu restrykcyjnych standardów europejskich. Oczekiwania każdego Klienta zostaną spełnione dzięki bogatej palecie barw i wzorów do wyboru. Nowoczesna technologia produkcji drewnianych okien w Poznaniu zapewnia dodatkowo niski stopień przenikalności ciepła oraz wysoką izolację dźwiękową. Drewno to naturalny, ekologiczny surowiec, który zapewni unikalny, elegancki wygląd okien i dopasuje się do każdego pomieszczenia, nadając designerskiego charakteru. Szczególnie dobrze okna drewniane w Poznaniu wpasują się we wnętrzach rustykalnych. Dystrybutor okien Fintecnic przygotował wiele modeli okien drewnianych na swojej stronie internetowej: okna drewniane w Poznaniu w systemie skandynawskim, systemie belgijskim, wariant RETRO i wiele innych. Finalna decyzja o wyborze materiału, z którego wykonano okno, które chcemy zakupić, należy do nas. Weźmy pod uwagę nasz budżet, gust oraz obecne potrzeby.

Warto zapoznać się z pełną ofertą Fintecnic, gdzie znajdziemy wiele modeli okien PCV, okien drewnianych i okien aluminiowych w Poznaniu, jak również drzwi, bram segmentowych, moskitier ramkowych i wielu innych produktów w atrakcyjnych cenach.

Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie