Okna PCV Warszawa- Fintecnic
Wróć
Podstrony miastowe

Okna PCV Warszawa

Wyślij zapytanie

Najlepsze okna PCV – Warszawa

Okna są niewątpliwie jednym z najistotniejszych komponentów budynku. Kluczowym aspektem w montażu okien PCV w Warszawie jest odpowiedni plan i wykonanie – jedynie właściwa instalacja okien gwarantuje najlepszą funkcjonalność. Izolacja termiczna i akustyczna, a także estetyka okien PCV wkomponowana w elewację i wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie –  to najważniejsze zadania okien PCV w Warszawie!

Drewniane okna – nowoczesny pogląd na tradycyjny materiał

Dawniej okna drewniane kojarzyły się z nieszczelnością i niepewnością – ich konstrukcja miała wiele nieszczelności, a drewniane okna niewymieniane od lat mogły roztrzaskać się przy mocniejszych powiewach wiatru. Obecnie drewniane okna z Warszawy to symbol prestiżu, o czym świadczą szczególnie ich ceny – droższe o kilkanaście procent od modeli okien PCV. Zarówno okna drewniane, jak i okna PCV, mogą uzyskać podobne specyfikacje techniczne, jednak są elementy, które sprawiają, że mają indywidualne zastosowania.

Najczęściej wykorzystywanym gatunkiem drzewa do produkcji okien drewnianych jest sosna – najtańszy i najszerzej dostępny obecnie wariant. Droższe modele okien drewnianych w Warszawie pochodzą z bardziej trwałych gatunków drzew, jak modrzew, świerk czy jodła. Obróbka okien drewnianych jest bez wątpienia bardziej wymagająca niż przygotowanie do użytku okien PCV w Warszawie. Okna drewniane nazywa się konstrukcjami litymi, co czyni je cięższymi od plastikowych okien. Stosuje się w nich wobec tego klejenie trójwarstwowe naprzemienne, aby wytrzymały codzienne użytkowanie. Właściwe przygotowane drewno na okna drewniane w Warszawie jest sztywniejsze i łatwiej znosi zmiany temperatur od okien PCV. Często wykorzystuje się to, wybierając okna drewniane w Warszawie dla dużych powierzchni przeszkleń.

Drewno jest materiałem, który doskonale nadaje się do otrzymywania nietypowych ram okiennych. Jeśli marzą się komuś wyszukane kształty, warto wybrać okna drewniane w Warszawie! Aspektem, na który trzeba zwrócić większą uwagę przy oknach drewnianych jest ich konserwacja. Są one pod tym kątem bardziej wymagające od okien PCV w Warszawie – przydatne jest co 6 miesięcy sprawdzać stan lakieru oraz co ok. 4 lata je odnowić i zakonserwować. Trochę pracy jest potrzebne, aby zachować najlepszą jakość i żywotność pięknych okien drewnianych w Warszawie!

Okna aluminiowe z Warszawy – znamienita wytrzymałość

Okna aluminiowe swoją sławę zawdzięczają niezwykłej trwałości. Aluminium to materiał odporny na rdzę i miękki, który wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Ważnym atrybutem okien aluminiowych w Warszawie jest ich giętkość, co pozwala na tworzenie różnorodnych łuków czy konstrukcji łukowych. Jego wadą jest natomiast przewodnictwo cieplne, jak i dźwiękowe, co sprawia, że cechuje się słabymi parametrami izolacyjnymi.

W ofercie Fintecnic znajdziemy także energooszczędne okna aluminiowe w Warszawie, których niska przenikalność ciepła jest uzyskana dzięki dodatkowej, komorowej uszczelce centralnej oraz specjalnym uszczelkom szklącym. Dwa warianty termiczne tego modelu SUPERIAL okien aluminiowych w Warszawie idealnie sprawdzą się do budownictwa energooszczędnego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą okien PCV w Warszawie, drewnianych okien w Warszawie i okien aluminiowych z Warszawy – Fintecnic!

Szybki kontakt
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

  Wyślij wiadomość

  Partnerzy
  Pracujemy na najwyższej jakości produktach
  Logo Yawal - Kolorowe Logo Yawal - Szare
  Logo Roto - Kolorowe Logo Roto - Szare
  Logo Aluron - Kolorowe Logo Aluron - Szare
  Logo Aliplast - Kolorowe Logo Aliplast - Szare
  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami.
  Wyślij zapytanie